A1 forumborsa.net Özel

FORUM KURALLARI MUTLAKA OKUYUNUZ !!!

Maddeler

1. Forumda siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, hakaret benzeri yazılar yazılamayacaktır. Başka bir forum üyesine/ziyaretçisine yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz. 
2. Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda forum yöneticilerine mesaj yada e-mail ile bildiriniz. 
3. Foruma yazılan her mesaj yazanın sorumluluğu altındadır. Hiçbir şekilde forumborsa.net yönetimi ve forum yöneticilerine sorumluluk yüklenemez.  Forumdaki grafikler, teknik analiz, temel analiz, stoploss gibi konularda eğitim verme amacını taşımaktadır. Eğitim amaçlı grafikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
4. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarırlar veya silerler. 
5. Forum Yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve foruma girişi yasaklanır. Bu işlem forumborsa.net Forumunun spekülasyonlara alet olmamasını sağlama için alınmış bir karardır. 
6. Forumda Türk hukuk kanunlarına ve SPK hükümlerine aykırı yazılar görüldüğü anda silinmeye çalışacaktır fakat geç kalınan veya gözden kaçan mesajlar hakkında kanuni takibat yapılması gerektiği hallerde yazı sahibinin Ip adresi ve E-Mail adresi kanuni mercilere teslim edilecektir. 
7. Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu genellikle hüsran olacaktır. 
8. Forumda, forumborsa.net yönetimi veya moderatörlerin isteği veya bilgisi dışında, yanlış veya eksik veya gecikmiş, görüş, bilgi ve verilerin bulunması yüzünden doğabilecek bir durumda forumborsa.net veya moderatörlerin herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitede ve Forumda sunulan görüş, bilgi ve veriler yatırımcılara, herhangi bir yatırım aracını alma veya satma yönünde yatırımcıların kararlarını etkilemesi amaçlamamaktadır. Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile bu sitede bulunan görüş, bilgi ve veriler arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, söz konusu kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan forumborsa.net veya Forum moderatörlerin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
9. Forumun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek forumun veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır. 
10. Forumdan atılan/yasaklanan üyenin yazdığı mesajlar küfür ve hakaret içerirse geri döndürülebilinecek şekilde silinir ayrıca istek üzerine mesaj silinmez. Yönetim gerekli görürse siler. Çünkü atılan üye hakkında bir şikayet olduğu takdirde geriye dönük yasal hakların aranması gibi durumlar için yazılan mesajlar Forumda tutulur. 
11. Foruma üye olduktan sonra üyelik silinmesi veya mesajlarının silinmesi talep edilemez. Ssilinen üye hakkında bir şikayet olduğu takdirde geriye dönük yasal hakların aranması gibi durumlar için sizinde yararınıza olacağından üyelik hesabı ve mesajlar Forumda tutulur. 
12. Forum kurallarına uymayan katılımcıların forum yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden yapılabilir. Kayıt olmayı kabul ettiğiniz takdirde yukarıdaki şartları okumuş ve aynen kabul etmiş sayılacaksınız. 


Önemli Uyarı

    Sitede yer alan bilgiler, herhangi bir hisse senedi veya sermaye piyasası aracının satın alınması için tavsiye veya teklif teşkil etmemektedir. Yatırım piyasalarına yönelik bilgi paylaşımını amaçlayan kar amacı gütmeyen sosyal bir platformdur.

Follow us on

Twitter youtube DavianArtSayfa Başına Çık