Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 10181920
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 134 ile 135 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yatırımcı psikolojisi ile ilgili belge ve yazılar

Status
    Üye xparadise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Öncelikle emekleriniz için teşekkürler üstad. Sürü psikolojisine örnek olabilecek iki hisse ele alırsak sasa ve aselsan sürekli belli periyotlarda yükselişte şuan için; mesela sasa yaptığı iş gereği tekelde bulunuyor diye biliyorum (yanlışım varsa affola) aselsanda sürekli arge yaparak üretimini pazarlayan hisse senedi bölünmüş ve bölündüğü yeri yakalamış vaziyette bu iki hisse tavan tavan giderken bunlara katılmak sürü psikolojisinin belirtisi olabilir mi? Sonuçta bakıldığında gelecek vaad ededen senetler. Bu tip hisselere yorumunuzu merak ediyorum ☺️
    Konu xparadise tarafından (19.Mayıs.2017 Saat 19:00 ) değiştirilmiştir.
    kırarlar diye hayal kurmaktan vazgeçilmez!

2. Teşekkür etti.

Status
    BABİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grafiker
    Adı geçen
    774 Mesaj
    Alıntı xparadise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle emekleriniz için teşekkürler üstad. Sürü psikolojisine örnek olabilecek iki hisse ele alırsak sasa ve aselsan sürekli belli periyotlarda yükselişte şuan için; mesela sasa yaptığı iş gereği tekelde bulunuyor diye biliyorum (yanlışım varsa affola) aselsanda sürekli arge yaparak üretimini pazarlayan hisse senedi bölünmüş ve bölündüğü yeri yakalamış vaziyette bu iki hisse tavan tavan giderken bunlara katılmak sürü psikolojisinin belirtisi olabilir mi? Sonuçta bakıldığında gelecek vaad ededen senetler. Bu tip hisselere yorumunuzu merak ediyorum ☺️
    kısaca ederi ve gideri olan gider

sürü psikolojisi daha çok temelde ederi olmayan hisselerde görebilirsin

yoksa temel rasyoları düzgün firmalar bir şekilde ederini bulur..
    insanları kader karşılaştırır,karakterleri yakınlaştırır,kararları anlaştırır

Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

4. Teşekkür etti.

Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 10181920

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler