Sayfa 50 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu
Toplam 436 adet sonuctan sayfa basi 344 ile 350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: matriks formül ve paylaşımlar

Status
    Üye dombayci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    1 Mesaj
    Alıntı Türker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim adım Türker ben kafama takarsan bulurum
    Öncelikle Selamun aleykum, uzun zamandır forumda ve borsada işlemim yoktu. Raslantı olarak foruma girdiğimde gördüm mesajlarınızı. Formul istemissiniz vermemiş gibi görünsemde tamamlanmamış bir proje idi ve asıl amacım tüm hisseleri tarayıp öncü hisseler hakkında fikir edinebilmekti. Ömrü hayatımda sadece o dönem toplam da iki ay Matriks kullandım. Uzun süredir ne borsada işlem yapıyorum nede kullanabileceğim matriks programım var. Sadece banka o dönem kısa süreliğine kullanım imkanı sundugu için uğraşmıştım. Şuan elimde kodlarda yok. Ha istenirse yapılmayacak şey değil. Yalnış anladıysam kusuruma bakmayın bilgi saklama olayı, veya zengin olup gitme olayıda değil. Öyle bahsedildiği için yazmak zorunda hissetim kendimi. Eğer varsa matriks demo yu uzun süre kullanabilecek bir yol hobi olarak uğraşmak isterdim. Çünkü benim sistemi deneme şansım olmadı. İşe yarar yaramaz bilemem ama son haline getirdiğimde tüm hisseleri istenen vadede tarayıp yükselen trend başlangıcını veya tersi düşen trend başlangıcı yapan hisseler hakkında öne çıkanları explorer yardımı ile görebiliyordum. Cümleten sağlıcakla kalın.

2. Bunu beğendi.

Status
    BABİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grafiker
    Adı geçen
    787 Mesaj
    Alıntı dombayci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Selamun aleykum, uzun zamandır forumda ve borsada işlemim yoktu. Raslantı olarak foruma girdiğimde gördüm mesajlarınızı. Formul istemissiniz vermemiş gibi görünsemde tamamlanmamış bir proje idi ve asıl amacım tüm hisseleri tarayıp öncü hisseler hakkında fikir edinebilmekti. Ömrü hayatımda sadece o dönem toplam da iki ay Matriks kullandım. Uzun süredir ne borsada işlem yapıyorum nede kullanabileceğim matriks programım var. Sadece banka o dönem kısa süreliğine kullanım imkanı sundugu için uğraşmıştım. Şuan elimde kodlarda yok. Ha istenirse yapılmayacak şey değil. Yalnış anladıysam kusuruma bakmayın bilgi saklama olayı, veya zengin olup gitme olayıda değil. Öyle bahsedildiği için yazmak zorunda hissetim kendimi. Eğer varsa matriks demo yu uzun süre kullanabilecek bir yol hobi olarak uğraşmak isterdim. Çünkü benim sistemi deneme şansım olmadı. İşe yarar yaramaz bilemem ama son haline getirdiğimde tüm hisseleri istenen vadede tarayıp yükselen trend başlangıcını veya tersi düşen trend başlangıcı yapan hisseler hakkında öne çıkanları explorer yardımı ile görebiliyordum. Cümleten sağlıcakla kalın.
    aleyküm selam..

matriks mağlesef 15 günden fazla demo vermiyor,ancak tanıdığımız matriksi olan birinden ,şifresini istersek

seans sonu iki kişi kullanabiliyoruz,bende misal bir arkadaşımın matriksini kullanıyorum bu şekilde..
    insanları kader karşılaştırır,karakterleri yakınlaştırır,kararları anlaştırır

Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

4. Bunu beğendi.

Status
    Üye dombayci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    1 Mesaj
    Alıntı BABİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aleyküm selam..

matriks mağlesef 15 günden fazla demo vermiyor,ancak tanıdığımız matriksi olan birinden ,şifresini istersek

seans sonu iki kişi kullanabiliyoruz,bende misal bir arkadaşımın matriksini kullanıyorum bu şekilde..

bilgi için teşekkürler babil hocam. Maalesef matriks kullanan bir arkadaşım yok. Zengin işi biraz

6. Bunu beğendi.

Status
    BABİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grafiker
    Adı geçen
    787 Mesaj
    Alıntı dombayci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgi için teşekkürler babil hocam. Maalesef matriks kullanan bir arkadaşım yok. Zengin işi biraz
    bizimkininde gönlü zengin

ama istersen çok özel değilse, yaz özelden gönder ben bakayım

yada bir akşam team wiever den bağlan benim pc ye kendin bendeki matriksde dene kontrol et..
    insanları kader karşılaştırır,karakterleri yakınlaştırır,kararları anlaştırır

Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

8. Bunu beğendi.

Status
    Üye hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni üye
    Adı geçen
    61 Mesaj
    burda bilgi paylaşımlarında bulunan herkese teşekkür ediyorum çok faydalı bir topic olmuş, ellerinize sağlık
    kendi kendime notlar al sat tut bırak yakala içermez, hele hele yatırım tavsiyesi hiç değildir
    https://twitter.com/hayali_

10. Bunu beğendi.

Status
    mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzman üye
    Adı geçen
    100 Mesaj
    Alıntı hayali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda bilgi paylaşımlarında bulunan herkese teşekkür ediyorum çok faydalı bir topic olmuş, ellerinize sağlık
    Başta matriks ekranıolmak kaydıyla Meta4, Meta5, 3 tane ekranım Dostlkarımın sayesinde bir çok indiğin formulünü insanlara faydalı olsun diye buraya alıntıladım bir çok forumdan buraya getirmeye çalışıyorum elimde olan %30 unu insanların hizmetine sundum takdir edilmek güzel ama insanın iştahı kaçırılınca nefis soğuyor boşver desede insanoğlu elindekini kaybetmediği sürece kıymetini bilemez malesef...
    ** Artık Her Türk Trader doğmalı.**

12. Bunu beğendi.

Status
    Üye ereg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Mehmet bey hayatta herşey inişli çıkışlı eminim buna benden daha vakıfsınızdır. Nefis soğumasın iştah yine gelir. siz takip ediliyor ve takip edenler tarafından değerli bulunuyorsunuz.selamlar

14. Bunu beğendi.

Sayfa 50 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)

Bu Konu için Etiketler