Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 8 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AKFEN akfen holding hisse yorum haber analiz

Status
    Üye hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trader
    Adı geçen
    2364 Mesaj

Status
    Üye hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trader
    Adı geçen
    2364 Mesaj

Status
    mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzman üye
    Adı geçen
    89 Mesaj
    Hamdi Akın: Borsaya daha güçlü döneceğiz

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, 'Borsa İstanbul'a çok daha güçlü ve verimli bir yapıyla geri döneceğiz' dedi.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, "Sürekli yatırım ve dolayısıyla özkaynak gerektiren şirketler yerine, yatırımlarını büyük ölçüde tamamlamış kar dağıtımı yapan şirketleri holding çatısı altında tutarak zaman içerisinde tekrar BORSA İstanbul'a geleceğiz" dedi.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Akfen Holding ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Sürekli yatırım ve dolayısıyla özkaynak gerektiren şirketler yerine, yatırımlarını büyük ölçüde tamamlamış kar dağıtımı yapan şirketleri holding çatısı altında tutarak zaman içerisinde tekrar BORSA İstanbul'a geleceğiz.

Delist yapmamız sadece teknik zorunluluklardan kaynaklanmaktadır. Holding değerlememizi zorlaştıran inşaat şirketlerimizi ayırdıktan sonra çok daha sade bir yapıya kavuşacağız. Önümüzdeki yıl yeni yapılanmamızın meyvelerini almaya başlayacağımızı şimdiden görebiliyoruz.

AKFEN 40. yılında hem yönetim hem gelirleri hem de yatırımları itibarıyla yine Dünya yatırımcı şirketlerinin ilgi odağı olmaya devam edecektir. Geçen yıl enerji şirketimizde gerçekleştirdiğimiz EBRD ortaklığı ve bu yıl beklediğimiz yeni ortaklıklar şirketlerimize yepyeni ufuklar açacaktır."
    Kendi faydana olan bildiğini bedelsiz sunmak büyüklük Gönülden emek verilen her şey çok işe yarar.
    Menfaat yok birşeyi pazarlama yok..

** Artık Her Türk Trader doğmalı.**

Status
    BABİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grafiker
    Adı geçen
    724 Mesaj
    akfen tl bazlı günlük hisse yorum borsa analiz grafik

insanları kader karşılaştırır,karakterleri yakınlaştırır,kararları anlaştırır

Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)